Posted By unikart Posted On

Zabawa i nauka

Zabawki dla dzieci powinny stanowić nie tylko formę rozrywki, ale również zabawy. Do tego celu idealnie sprawdzą się drewniane odważniki do wagi szalkowej.

Drewniana układanka najwyższej jakości

Chociaż zabawka może wydawać się prostą układanką, w rzeczywistości spełnia ona bardzo ważną rolę. Każdy z odważników ma inną wysokość oraz szerokość – należy odpowiednio je dopasować. Zabawka posiada więc wiele możliwości, tym samym wpływając na odpowiedni rozwój dziecka. Idealnie sprawdzi się dla dziecka z nieposkromioną ciekawością świata. Zabawka ta pozwala mu na odkrywanie różnych form i kształtów – posiada ona nietuzinkowe walory edukacyjne. 

Filozofia montessori

Drewniane odważniki to zabawka zgodna z filozofią montessori. Celem tej filozofii jest wielopłaszczyznowa edukacja dziecka. Posiadają one prosty kształt i idealnie drewniane wykończenie. Oprócz tego posiadają najlepsze walory edukacyjne, które pozwalają na dobrą zabawę oraz skuteczną naukę. Warto zadbać więc o rozwój swojego dziecka i postawić na zakup drewnianych odważników do wagi.

Kreatywność i bezpieczeństwo

Drewniane odważniki do wagi szalkowej pozwalają na rozwinięcie kreatywności u dziecka. Zabawka ta jest układanką, ale równie dobrze może służyć do zabawy w sklep. Stanowi to gwarancję dobrej i niekończącej się zabawy. Oprócz tego, zabawa cylindrami pobudza umiejętność logicznego myślenia i wspiera prawidłowy rozwój umiejętności manualnych.

Wielu rodziców kupując zabawki zwraca uwagę na ich bezpieczeństwo. Jest to najważniejszy aspekt zabawki i nie zabrakło go również w drewnianych odważnikach. Każdy element zabawki został bardzo dokładnie wyszlifowany. Farba użyta do pomalowania zabawki jest nietoksyczna. Dzięki temu, żadna drzazga nie wbije się w delikatną skórę rąk dziecka. Zabawka reprezentują najwyższą jakość wykonania, prostotę oraz ekologiczne rozwiązania.

W zawartość całego zestawu wchodzą takie elementy jak cztery drewniane podstawki oraz 20 cylindrów w różnych rozmiarach. Dają one możliwość niekończącej się rozrywki i dobrej zabawy.

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *