Posted By unikart Posted On

Jeden namiot – wiele zastosowań! Namioty magazynowe

Namiot służący do magazynowania? Jeśli w Twojej firmie brakuje przestrzeni, a dodatkowo nie wiesz, czy będziesz w stanie pozyskać niezbędne środki na budowę lub wynajęcie nowej hali, przychodzimy z propozycją. Namiot magazynowy to może być rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki niemu za stosunkowo niewielką cenę zyskasz bezpieczną przestrzeń do przechowywania i nie tylko. Do czego można zastosować namiot magazynowy? Podpowiadamy!

Namiot magazynowy – czym jest? 

Zanim jednak przejdziemy do jego zastosowań, wyjaśnijmy, czym jest namiot magazynowy. Pierwszym skojarzeniem, jakie możemy mieć, jest biwak lub dłuższy wyjazd z nocowaniem pod gołym niebem. Jednak namiot magazynowy w niczym nie przypomina namiotu turystycznego, może poza łatwym montażem i demontażem.

Namiot magazynowy to solidnie wykonany namiot z trwałych materiałów, który można zamontować w wybranym przez siebie miejscu, a w nim przechowywać sprzęty, narzędzia i pojazdy, które należy chronić przed działaniem czynników atmosferycznych. Jest on bowiem odporny na deszcz i wiatr.

Jeśli namiot magazynowy będzie schronieniem również dla ludzi, możesz wybrać model uzupełniony o system grzewczy, przydatny w zimowych miesiącach. Latem z kolei rozwiązaniem poprawiającym komfort wewnątrz będzie odpowiednia wentylacja. Namiot magazynowy DAS COMPANY wyposażony jest w system wentylacji Air Control, poprawiający cyrkulację powietrza wewnątrz.

Co więcej, wśród korzyści, jakie niesie ze sobą namiot magazynowy, jest szybki termin realizacji i błyskawiczna wysyłka, dzięki czemu już po kilka dniach możesz cieszyć się potrzebnym miejscem. Łatwy montaż sprawia, że potrzebujesz zaledwie jednego dnia, by rozstawić go w wybranej przez siebie lokalizacji.

Namiot magazynowy – zastosowania 

Do czego możesz wykorzystać namiot magazynowy? Użyjesz go przede wszystkim do magazynowania – sprzętów, narzędzi, maszyn czy towarów. Namiot wyposażony jest w podłogę, co znaczy że cokolwiek znajdzie się w środku, nie zagrozi temu wilgoć. Namiot magazynowy sprawdzi się również jako dodatkowy warsztat, a nawet przestrzeń do organizowania sesji zdjęciowej.

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *